Õpetajad

on .

Nimi

Õppeaine

Abolinš, Birute

vene keel, kirjandus

Adamson, Eva

klassiõpetaja 3b, 6b

East, Niina

klassiõpetaja 3c,6c vene keel, kirjandus, matemaatika

Edovald, Olga

eesti keel teise keelena

Elonen, Marina

inglise keel

Gulova, Irina

eripedagoog

Gusseva, Leena

tööõpetus, kunst

Hmeljova, Jelena

inglise keel

Kalmus, Erika

klassiõpetaja 2b, 5d, 7b, eesti keel

Kester, Georg

kehaline kasvatus

Knyazeva, Galina

matemaatika

Kolossovskaja, Nelli

klassijuhataja 7e, tugiõpetaja

Komissarova, Julia

eesti keel teise keelena, klassijuhataja 8e

Kondrašina, Jelena

sotsiaaltöötaja

Koprinen, Svetlana

kehaline kasvatus

Kotyakhova, Inessa

kunst, tööõpetus, kehaline kasvatus

Kossjuk, Tatjana

direktori asetäitja õppe-kasvatustöö alal

Kostina, Jevgenia

klassiõpetaja 2c, 5e, vene keel

Kumpin, Ülle

direktor

Lensu, Helle

klassiõpetaja 1b, 3a, 3d

Leppik, Larissa

bioloogia, inimeseõpetus, loodusõpetus

Mark, Niina

vene keel, kirjandus

Mitrofanova, Tatjana

kehaline kasvatus, huvijuht, klassijuhataja 9c

Miträikina, Tatjana

klassiõpetaja 4e

Müllerbeck, Meeli

kunst

Mussatova, Natalja

lapsehoolduspuhkusel

Neostus, Tatjana

PPR

Niine, Katrin

klassiõpetaja 1a, 5b

Novikova, Jelena

klassiõpetaja 4c, vene keel, kirjandus

Olimpova, Veera

matemaatika, klassijuhataja 7c

Orlenko, Olga

eesti keel teise keelena

Pereverzeva, Natalja

inglise keel, saksa keel

Petropavlova, Nadežda

muusika, huvijuht

Pihu, Piret

ajalugu, klassijuhataja 8ab, 9ab

Piir, Krista

loodusõpetus, bioloogia, keemia, geograafia

Pospelova, Jelena

eripedagoog

Primak, Mihhail

tööõpetus

Prits, Ingrid

logopeed

Raigla, Anne

klassiõpetaja 2d, 4a

Rybalkina, Svetlana

vene keel, kirjandus

Rodionova, Ljudmila

muusika

Rõõmus, Katrin

kehaline kasvatus, klassijuhataja 6ad

Rozanova, Irina

inglise keel, klassijuhataja 7ad

Sakharuk, Olga

eesti keel teise keelena, klassijuhataja 6e

Seemann, Juta

lapsehoolduspuhkusel

Shakhray, Raisa

geograafia, loodusõpetus

Smirnova, Julia

ajalugu, ühiskonnaõpetus

Soosaar, Anna

keemia, inimeseõpetus, loodusõpetus, füüsika, klassijuhataja 9e

Tiits, Ljudmila

inglise keel

Treilmann, Ester

klassiõpetaja 1d, 4b, tööõpetus, kunstiõpetus

Vaht, Sirje

klassiõpetaja 2a, 5a, muusika

Vassiljeva, Vladlena

informaatika, kunst (digikunst), infojuht

Võsu, Sirle

lapsehoolduspuhkusel

Zabelina, Nadezhda

klassiõpetaja 1c, 5c

Zaprudskaya, Liudmila

PPR

Žuravljova, Ljudmila

füüsika, loodusõpetus, matemaatika,  klassijuhataja 8c