Tulevikutalent

maxima

Juba viis aastat toimunud stipendiumikonkurss Tulevikutalent kinnitab iga kord, et Eesti eri paigus leidub palju võimekaid noori, kel jätkub koolitöö kõrvalt aega ja pühendumust püüelda mõnes valdkonnas tipu poole. Kutsume teid üles neid andekaid noori oma koolis märkama ja innustama osalema konkursi kuuendal hooajal, et neid unistustele lähemale aidata!

Lühidalt tänavusest konkursist Tulevikitalent 2016:

  • Tulevikutalendi tiitlile ja kuni 1000-eurosele stipendiumile kandideerimiseks tuleb noorel esitada oma taotlus konkursi kodulehel enne 18. oktoobrit 2016.
  • Ootame taotlusi 5.-12. klasside õpilastelt, kellel on silmapaistvaid saavutusi mõnes neljast stipendiumikonkursi kategooriast: teadus, sport, kultuur ja ettevõtlikkus.
  • Selle aasta Tulevikutalente aitavad valida Rakett 69 saatejuht Aigar Vaigu, Eesti jalgratta rahvuskoondise peatreener Jaan Kirsipuu, ETV+ peatoimetaja Darja Saar ning näitleja, laulja ja tantsija Kristel Aaslaid.

Selleks, et sel aastal jõuaksid Eesti kõige võimekamad noored osalema Tulevikutalendi konkursil,palume teie abi järgmises:

  • Edastada 5.-12. klasside õpilastele ja nende vanematele infot konkursi kohta, jagades viidet konkursi kodulehele www.tulevikutalent.ee või avaldades teie kooli infokanalites konkursi plakatit (vt link ).
  • Тoetada noori taotluse ettevalmistamisel, näiteks teiepoolse soovituskirja koostamisega
  •  
    Pakkuda meile muid võimalusi, mis aitavad kaasa sellele, et kooli võimekamate noorte taotlused jõuavad Tulevikutalendi konkursile.

Küsimuste korral võtke julgesti ühendust Maxima Eesti kommunikatsioonijuhiga Katja Ljubobratets, helistades tel 55566740 või saates kirja e-postile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Aitäh, et aitate koos meiega noored talendid oma unistustele lähemale!

 Maxima Eesti meeskonna nimel

Haridus ja Noorteamet
Haridus- ja Teadusministeerium
Keelekümblusprogramm
Erasmus plus
Tagasikooli
Ivol
KIK