Traditsioonid

1.september- tarkusepäev
September- sügispidu
Oktoober- omavalitsuspäev/õpetajate päev ja "Rebaste" ristimine
November- mardipäev, kodanikupäev

Veerandilõpu viktoriinid oktoobris ja märtsis. Küsimused on erinevatest valdkondadest ja jagatud raskusastmete järgi (5-50 punkti).

Perepäevad isade- ja emadepäeval on samuti pikaajalise traditsiooniga. Sellele peole tulevad õpilased koos oma vanematega ja näitavad, mida huvitavat nad on õppinud. Emadepäeval on kontsert, aga isadepäeval lõbusad võistlused spordisaalis ja basseini külastus.

Detsember- jõulunädal
Veebruar- sõbrapäev, Vabariigi aastapäev
Märts- emakeelepäev
Mai, juuni- tutipeod
Juuni- lõpupeod

Tradistsiooniline on ka postkasti töötamine erinevatel tähtpäevadel (jõulud, sõbrapäev, naistepäev jne). Neil päevadel saavad kõik soovijad osta postkaarte või teha neid ise ning saata nad oma sõpradele.

Õpilasi püüavad üllatada oma esinemiste ja kaasalöömistega erinevatest üritustest ka õpetajad. 2003. aasta aprillis lavastus komöödia "Armastus 3 apelsini vastu", 2003. aasta jõulupeol esineti meelelahutusliku muusikalis-tantsulise programmiga, mida korrati edukalt ka 2004. aasta kooli 55. aasta juubelil. 2004 a. jõuludeks valmis õpetajatel koguperekomöödia "Varasta veel võõraid karusid". 2005.aasta jõulupeol tuldi laste ette muusikalis-tantsulise programmiga „Forever young vol.2", mis laste poolt väga hästi vastu võeti. Ja muidugi on õpetajate esindus alati väljas veerandilõpu viktoriinides, kus esinetakse väga edukalt.

Haridus ja Noorteamet
Haridus- ja Teadusministeerium
Keelekümblusprogramm
Erasmus plus
Tagasikooli
Ivol
KIK