Projekt "Üks päev ettevõtjana"

on .

opilane veeb
 
Hetkel kui veel kõikide osalevate koolide kontakte ei ole google drive keskkonnas üleval, saadan info kõikidele Hälise poolt saadud kontaktidele.
 
25. augusti Õpetajate lehes on väike artikkel antud taotlusvoorust, kuhu me projekti esitasime ning lühike info ka meie projektist. Täpsemalt saate seda lugeda siit: http://opleht.ee/2017/08/muudame-hulgakesi-ettevotlusoppe-praktilisemaks/
 
Tänasest postitasime Algus OÜ FB kodulehele ka antud projekti lühikirjelduse, viidates õpetajate lehele. Palun lisage ka võimalusel info oma FB-lehele ja / või kodulehele. Kuna eesmärk on saada projektile võimalikult palju kajastust, siis on teie poolne abi siin vajalik.
 
Meie tekst sai selline (teksti saate põhjana kasutada):
 

Uus õppeaasta toob endaga Algus OÜ jaoks väga põnevaid uusi ettevõtmisi.

Algus OÜ sai toetust Innove avatud taotlusvoorust „Koolide, kogukonna ja ettevõtjate koostöö toetamine ettevõtlusõppe praktilisemaks muutmiseks", et koos kümne Ida-Viru Ettevõtliku kooliga muuta põhikooli õpilaste ettevõtlusõpe veelgi elulisemaks.  Eesmärgiks on kaasata ja teha koostööd kohalike ettevõtetega. Kui Sina Ida-Viru ettevõtja/ ettevõtte esindaja tahad panustada oma kogukonna kooli õpilaste arengusse ja ettevõtlusõppe praktilisemaks muutmisesse, siis võta meiega julgelt ühendust (See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.+372 52 36850). Ootame Sind!

Loe täpsemalt Õpetajate lehest: http://opleht.ee/2017/08/muudame-hulgakesi-ettevotlusoppe-praktilisemaks/

Projekti lühitutvustus: Ida-Virumaa kümnes koolis toimub ühe nädala jooksul ettevõtjate mess, kus ettevõtete esindajate rollis on selleks ettevalmistatud ja koolitatud põhikooli õpilased. Meeskonnad viibivad ettevõtetes ühel päeval töövarjuna, keda nad soovivad messil esindada. Õpilased ja ettevõtjad saavad teadmisi kogenud asjatundjatelt ettevõtte esindamisest messil ning praktilisi oskusi läbi meediakoolituse reklaamvideode tegemisest. Valmivad koolidele ettevõtete külastamiseks õppekavaga seostatud tegevuskaardid.

Ettevõtlikud Ida-Viru koolid, kellega ühiselt hakkame uuel õppeaastal põnevaid tegusid tegema: Jõhvi eesti Põhikool, Jõhvi vene Põhikool, Sillamäe Vanalinna kool, Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium, Kohtla-Järve Järve Gümnaasium, Kohtla-Järve Maleva Põhikool, Kohtla-Järve Tammiku Põhikool, Kiviõli I Keskkool, Sinimäe põhikool, Iisaku Gümnaasium.

Projekti juhtpartneriks on Alguskeskus.

Programmi "Ettevõtlikkuse ja ettevõtlusõppe süsteemne arendamine kõigil haridustasemetel" toetatakse Euroopa Liidu Euroopa Sotsiaalfondist.

 

Heade soovidega,

 

Kerda Eiert

Haridus ja Noorteamet
Haridus- ja Teadusministeerium
Keelekümblusprogramm
Erasmus plus
Tagasikooli
Ivol
KIK